Наш дитячий садок

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти! Все, що ми робимо в нашому дитячому саду - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД - це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі, і ми їм за це дуже вдячні.

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД - це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі люди, які все вміють, хворіють за все душею, люблять дітей.

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД- це сім'я. І, як у будь якій дружній родині, у нас є свої традиції.

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД - це унікальна система, яка забезпечує догляд, розвиток, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.

Наш ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД - це живий організм, який дихає, відчуває, радіє, засмучується. У нас є свій соціально – моральний пріоритет.
Ми намагаємося проникнути в кожне дитяче серце, поселити в ньому радість, любов, доброту і красу.

Наша візитка

Літопис дошкільного закладу

Головний принцип роботи
нашого колективу:

“Щодня з дитиною. Починати з радістю - завершувати миром”

“Педагог починається з любові. Він приймає, підтримує, пізнає кожну дитину”