Літопис дошкільного закладу

Історія великої держави починається з історії кожної окремої­ людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи. Наш заклад також є частинкою історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив дошкільного навчального закладу і діти, його вихованці. Давайте разом заглянемо в не таке вже далеке минуле.

1965 рік . . .  Серед багатьох подій цього часу для мешканців мікрорайону Челюскіна досить видатною подією було відкриття Ізюмської партії глибокого буріння. Завдяки відкриттю нового підприємства виникла потреба у фахівцях – професіоналах нафтогазового профілю. Приїздили молоді кадри, з’явились нові сім’ї, район ріс, відбудовувався – виникла потреба у відкритті дитячого садка. Рішенням профспілки підприємства глибокого буріння затвердили постанову про побудову дошкільного закладу.

Звістка, що буде побудовано дитячий садок, стала приємною для населення. Багато молодих родин з малими дітьми чекали з нетерпінням на відкриття. В день відкриття, невелике подвір’я було урочисто прикрашено і разом з дітлахами та їх батьками раділи мешканці цілого мікрорайону. На святі були керівники підприємства, які побажали працівникам садка успіхів у роботі. З тих пір садок відчинений для всіх.

Вони  були першими, хто відкрив сторінку історії дитячого садка № 10.

Скільки ще буде таких сторінок…

В 1966-1974 р.р. завідуючою дитячим садком була призначена Лялюшкіна Марія Єгорівна.

…І ось на порозі дитячого садка осяяна доброю посмішкою Марія Єгорівна педагог з щирим серцем та бажанням зробити заклад найкращим вітає перших вихованців, а разом з нею – новий  колектив. Завідуюча підібрала працівників для двох груп. Перше, за що взялися працівники – це упорядкування території, дошкільного закладу. А працювати було над чим: великі розриті ями, відсутність дерев та кущів. А далі почали влаштовувати затишок у групах. Працювали всі, допомагали й батьки. І ось вже впорядковані доріжки, висаджені кущі та квіти, забуяли деревця молодого саду. Почалися трудові будні. Багато було щасливих безхмарних років.

В 1974-1975 р.р. - заклад очолює Новикова Раїса Андріївна. Під її керівництвом колектив працює дружно і заклад сяє чистотою, затишком, красою.

В 1975-1984 році керівництво закладом прийняла Калачева Раїса Нікіфорівна, яка зуміла багато зробити щодо матеріального покращення закладу, згуртування колективу.

В 1984-1985 р.р. заклад очолила Ковалевська Валентина Іванівна пропрацювала в колективі 1 рік, але за короткий проміжок часу зуміла залишити по собі теплі спогади.
В 1985-1990 р.р. закладом завідує Агарова Ганна Василівна, яка для створення добробуту в закладі не мала спокою ні вдень, ні вночі. В цей період і педагогам, і дітям  було комфортно і затишно, бо від неї йшла любов і материнське тепло.

В 1990-1994р.р. закладом опікувалась Пінегіна Наталья Максимівна, в цей період було проведено осучаснення закладу.

В 1994-1998 р.р. заклад очолює Дегтярьова Наталья Анатоліївна, яка спрямувала свою роботу на створення комфорту в закладі та на його території. Вона завжди була в пошуках нових методик, розробок, які б забезпечували ефективну роботу  педагогів з дітьми.

В 1998-2003 р.р. естафету керівництва закладом перейняла творча, енергійна жінка - педагог Величко Людмила Федорівна.

З 2003 р. по 2019 р заклад очолювала Тарасенко Алла Віталіївна, яка продовжила славний літопис дошкільного закладу. Було створено творчий колектив однодумців, який спрямовує свою роботу на розвиток комунікативно-мовленнєвих, інтелектуальних, здібностей у дітей. З метою покращення освітньо - виховного процесу  в закладі приділяється  багато уваги створенню комфортних умов, оснащенню предметно-ігрового та розвивального середовища.

В 2010 році заклад перейменовано в Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 Ізюмської міської ради Харківської області

Протягом останніх років дошкільний заклад набув сучасного естетичного вигляду, покращилося матеріально-технічне забезпечення. Дошкільний заклад має всі необхідні умови, які відповідають санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам. Будівля має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, відповідно оснащені групові та службові приміщення. В дошкільному  закладі обладнані: методичний кабінет, медичний кабінет та ізолятор, кімната для занять фізкультурою. Територія озеленена, обладнані ігрові та спортивні майданчики.

Грудень 2014 року, атестований регіональною експертною радою з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на достатньому рівні (висновок від 18.12.2014 №10/10).

У 2017/2018 році за підтримки виконавчого комітету Ізюмської міської ради заклад взяв участь у програмі «Спеціальна ініціатива України» з енергозбереження будівель, завдяки участі у програмі був проведений капітальний ремонт та утеплення даху всіх будівель закладу, утеплений та пофарбований фасад, замінено на енергозберігаючі всі вікна і двері. Програма була спрямована на вдосконалення соціальної інфраструктури, що підтримується  німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

З травня 2019 року завідувачем призначено Кириченко Владиславу Олександрівну.

В 2021 році заклад перейменовано в Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 10 Ізюмської міської ради.

Почалась нова сторінка...

Justified