Консультативний центр

До уваги батьків та осіб, що їх замінюють!
    В нашому закладі дошкільної освіти створено Консультативний центр «Впевнений старт» для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей віком від 3  до 7 років, які виховуються в умовах сім’ї, який  функціонує як сучасна  форма надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку  дітей дошкільного віку.
    Індивідуальні консультації батьки можуть отримати за потребою у зручний для них час.
   Діяльність спеціалістів Консультативного центру здійснюється на громадських засадах, безкоштовно.
   Консультативний центр здійснює консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:
- соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
- вікових, психофізіологічних особливості дітей;
- психологічної готовності до навчання у школі;
- профілактики  відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
- організації ігрової діяльності;
- організації режиму дітей вдома;
- створення умов для за загартування і оздоровлення;
   Консультування батьків або осіб, які їх замінюють, може проводитись одним або декількома спеціалістами одночасно.

Ми завжди раді Вам допомогти!